Forum FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL Strona Główna FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL
FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z odpalaniem :/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL Strona Główna -> Problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olszes08
Klubowicz

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 06:17    Temat postu: Problemy z odpalaniem :/ Odpowiedz z cytatem

Witam od jakiegoś dłuższego czasu mam problem z odpalaniem początkowo myślałem że mam problem z wilgocią, auto kręciło ale nie odpalało tylko rano raz za 2 raz za 4 a czasami potrafił przez tydzień odpalać normalnie wymieniony akumulator po tej wymianie błąd silnika wymieniono regulator napięcia problem zniknął przez tydzień świece wymienione problem po tygodniu wrócił, dałem do mechanika mechanik wgrał nowe oprogramowanie wyczyścił czujnik położenia wału i styki psikał kontaktem tydzień odpalał bez problemu podmienił mi cewke po wymianie cewki zauważyłem problem że odpala ale na niskich obrotach chodzi przez jakies 3 sek ale poźniej jest ok w koncu rano raz mi odpalił za 4 razem zmieniliśmy cewke i temat wciąż nierozwiązany :/ jakies może sugestie? Very Happy dziekuje za pomoc Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 03, 2015 06:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL Strona Główna -> Problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: