Forum FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL Strona Główna FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL
FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy pozwalacie palić w swoim aucie ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL Strona Główna -> Tuning
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bond
Klubowicz

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 20:40    Temat postu: czy pozwalacie palić w swoim aucie ? Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie paliłem i nie pozwalałem i nie pozwalam palić papierosów w swoim samochodzie. To chyba oczywiste. Dlaczego wiec w komunikacji miejskiej miało by to być dozwolone? Pojawiła się teraz moda na e-papierosy. Jest to jak odreagowanie palaczy na ciągłe ich gnębienie w miejscach publicznych. Zachowują się jak geje walczący o równe traktowanie. Nie chodzi o przyzwolenie na swobodę obywatelską, ale popularyzacja i włączenie wszystkich dookoła do powielania ich "swobody". Jak inaczej nazwać panoszenie się po pubach, nawet w programach telewizyjnych e-palaczy. To to samo co obmacywanie się publiczne tęczowych. Czy zmuszanie innych by tolerowali ich manifest jest słuszne. Czy wdychanie smrodu papierosów to nasz powszechny obowiązek. Jeżeli tak by było, to w sklepach kupowalibyśmy zamiast odświeżaczy powietrza o zapachu lawendy, czy Pini odświeżacze o przepięknym zapachu Cameli czy Marlboro. Nie przeszkadzają mi geje, czy palacze. Ale nie dam się namówić bym ich zachowanie tolerował w moim otoczeniu, a przynajmniej w moim aucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 27, 2013 20:40    Temat postu:

Powrót do góry
Dureltris
Klubowicz

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już w sb pisałem, wisi mi i powiewa czy ktoś sobie jara czy nie w aucie. Ta sama sytuacji gdy chcemy się napić czegoś podczas jazdy, zjeść cukierka etc... Niech sobie jarają ich sprawa. Tylko niech nie rzucają kiepów na zewnątrz ! Widział ktoś kiedyś takiego kiepa z perspektywy motocyklisty ? Gdy żarzący się punkt zbliża się w Twoim kierunku ? Co gorsza gdy jeszcze np szybkę w kasku się ma otwartą, albo wpadnie w szczelinę miedzy kaskiem a kurtką... O konsekwencjach chyba nie muszę mówić, w najlepszym wypadku lekkie poparzenie. I niech nikt nie mówi, że zwraca uwagę akurat w tym momencie czy jedzie za nim jakiś motocyklista czy nie, bo większość nie zwraca... Co więcej nie zwraca także przy różnego rodzaju skrętach, wyprzedzaniach itp ale to już osobny temat rzeka. Także mój apel do palaczy - macie popielniczkę w aucie, nie zbawi Was raz na jakiś czas przejść się z nią pod śmietnik, a w aucie i tak będzie capić fajami bez względu czy będą kiepy czy nie.
Reklama

Wysłany: Czw Sty 29, 2015 09:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM PRZENIESIONE NA ADRES: WWW.CITROEN.KALISZ.PL Strona Główna -> Tuning Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: